25 травня 2021

У Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася година корисних порад

Здоров’я – це дар! Бути здоровим протягом усього життя залежить від того, яких заходів ми вживаємо для його збереження. Тож кожен із нас може і повинен підтримувати своє здоров’я.

21 травня 2021 року учні 3-Б класу ліцею №4 імені Т.Г.Шевченка завітали до Нововолинської центральної міської бібліотеки на годину корисних порад «Вітаміни – азбука здоров’я». Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Оксана Калістратова розповіла дітям про користь і необхідність вживання вітамінів, таких необхідних для нормального росту та розвитку дітей. Учні переглянули відео «Схвалено дітьми» та відгадували загадки. Весело й завзято пройшла гра «Відгадай  на смак», під час якої діти розпізнавали на  смак овочі та фрукти.


Сімейний лікар Нововолинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Ярославівна Тиханська розповіла дітям про вітаміни, що виробляє наш організм самостійно, а ще про шкідливий вплив фастфудів та їжі із штучними барвниками та підсилювачами смаку.

Бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок,       привчайте себе до активного і здорового способу життя, і пам'ятайте:
ваше здоров'я – у ваших руках.

Немає коментарів:

Дописати коментар