10 травня 2021

Найзагадковіша книга Дари Корній чекає на вас у Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17

«Гонихмарник»  роман, який перетворив нікому не відому панянку Мирославу Замойську  в  письменницю, лауреатку третьої премії «Коронації слова» ДАРУ КОРНІЙ. Без гонихмарницької магії тут точно не обійшлося. Не вірите? Тому що див у світі не буває? Чи, може, навпаки? Якщо ви вірите в дива, то ця історія написана для вас. Якщо ви впевнені, що долю можна змінити, ця книжка присвячена вам. 

Цю книгу авторка написала «на замовлення» власної доньки, яка дуже любила читати вампірські саги Стефані Маєр і часто переказувала матері сюжети. Майбутня письменниця дуже злиласящо українським підліткам подобалася  чужа міфологія, але вони навіть не здогадувалися, яким потужним є пласт української. Тому Дара Корній – написала роман «Гонихмарник». 

Дуже чудова, загадкова, таємнича книга, що бентежить, та не відпускає, допоки не дочитаєш її до останньої сторінки. Найбільше подобається і вражає оте плетиво української магії та реального кохання двох палких сердець, за яке не шкода віддати навіть життя… а щебагато дуже важливих та повчальних думок, прекрасна львівська атмосфера, містика та непередбачуванність. Одним словом, ця книга більше ніж просто варта бути прочитаною.

Наступними її творами, пов’язаними із міфологією, є «Зворотній бік світла», «Зворотній бік темряви», «Зворотній бік сутіні» та «Зворотній бік світів». У них Дара корній піднімає із забуття праслов’янську міфологію та робить її простою та доступною для звичайного читача.

Ці книги Дари Корній є у фонді Нововолинської бібліотеки на Дружби, 17. Запитуйте, читайте, насолоджуйтесь магією слова!

19 лютого 2021 року у Нововолинську відбулася творча зустріч з "мольфаркою слова" 
ДАРОЮ КОРНІЙ

Немає коментарів:

Дописати коментар