18 травня 2021

Учні Нововолинського ліцею № 3 побували на літературному "фуршеті"

В рамках декади дитячого та юнацького читання, організованої Нововолинською централізованою бібліотечною системою, 17 травня у ліцеї №3 відбувся літературний фуршет "Три зірки сучасної літератури".

Що таке літературний фуршет? І як це можливо? Цілком можливо, коли згадаємо, що книги – це також їжа, але духовна. Ми всі добре памятаємо біблійну фразу "не хлібом єдиним живе людина". Є таке розуміння – "смачна книга". Це коли читаєш і отримуєш справжню насолоду, радієш, переживаєш, здобуваєш новий досвід.

На фуршеті учні 10 класу Нововолинського ліцею № 3 познайомились саме з такими книгами: цікавими, захоплюючими, на різний смак. Бібліотекар Нововолинської центральної міської бібліотеки Вікторія Залужна склала "меню" із книжкових"блюд", які підготували шановані ювіляри української літературної кухні, яким цьогоріч виповнилося 60: Олександр Ірванець, Андрій Курков, Іван Малкович.


То ж, запрошуємо насолодитися дегустацією апетитних книжкових страв сучасної української кухні, яким притаманний терпкий аромат різноманітних стилів та жанрів.Замовлення та пропозиції приймаються на абонементі 

Нововолинської центральної міської бібліотеки на Дружби, 17 !

Висловлюємо щиру подяку педагогам Юлії Сергіївні Сервачинській та Тетяні Степанівні Лучко за сприяння в організації та проведенні заходу.

Немає коментарів:

Дописати коментар