14 травня 2021

До Дня сім’ї – посиденьки у бібліотеці Нововолинська

Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. «З родини йде життя людини», – говорить народна мудрість. Тут людина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра, вчиться шанувати свою землю, берегти пам’ять свого роду.

Сім'я і книга! Як вони чудово доповнюють один одного. У багатьох сім'ях є Біблія, стоять книги з рецептами різних смачних страв, з шиття і в'язання, словники і довідники. Якщо донедавна книга була для людини основним джерелом інформації, а читання – популярним способом проведення дозвілля, то тепер у нас є могутні суперники – телебачення та Інтернет. Нині багато хто вважає читання «зайвим марнуванням часу», віддаючи перевагу екранізованим версіям творів.

До відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів  Нововолинської бібліотеки на Дружби, 17 на сімейні посиденьки «Читає мама, читає тато, читаю я» (в рамках декади дитячого та юнацького читання) прийшли читачі Макар Куш з мамою Оленою, Злата Приймак з мамою Тетяною, Уляна Веремеєнко з мамою Ольгою, Андрій Бойко з мамою Юлією, Марта Шпур, Олександра та Богдан Андросови з мамою Світланою. Діти з батьками приймали участь у сімейних конкурсах «Ланцюжок із казочок», «Засоби пересування», «Літературна вікторина для батьків», «Відгадай уривок з казки».Бібліотекар відділу Антоніна Костилева вела розмову з батьками про важливість читання, про місце книги в сім'ї, про заохочення дітей до читання.

 І хоч змусити читати неможливо
читання все ж таки – справа сімейна!
Запрошуємо до публічної бібліотеки на Дружби, 17!

Немає коментарів:

Дописати коментар