23 травня 2021

Про віруси та щеплення дізнавались діти у Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17

Існує популярна теорія, що віруси — це перші мешканці нашої планети. Вони найбільше люблять жити в живому організмі — людини, тварини чи рослини і саме тут вони розмножуються. Але вони вміють виживати й поза організмом. Здебільшого десь на дверних ручках, столах, поручнях маршруток та інших поверхнях. Віруси полюбляють низку температуру, вологість, туман. За таких умов їм легко мігрувати від людини до людини.

         В рамках проєкту «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо» у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської міської бібліотеки на Дружби, 17 відбулося карантинне читання за книгою Катерини Бабкіної «Лілі, яка потоваришувала з вірусами та здійснила їхню найбільшу мрію».

Бібліотекар відділу Антоніна Костилева читала книгу, з якої діти познайомитись із Лілі та її друзями, щоби дізнатись, що таке вакцинація і навіщо потрібні щеплення. У книзі є цікаві ігри та корисна інформація про те, як захиститися від інфекцій та бактерій. За допомогою безкоштовного мобільного додатку Lili UNICEF з App Store або Google Play, діти мандрували сторінками книги, разом з Лілі збирали віруси.


А вам цікаво? Тоді чекаємо вас у бібліотеці!

Немає коментарів:

Дописати коментар