03 травня 2021

У Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17 влаштовано виставку до Великодня

У неділю, 2 травня, православні християни святкують Світле Христове ВоскресінняЗ цієї нагоди у Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17 організовано виставку-інсталяцію «Йде Великдень по землі».

Це світле свято в пам’ять про диво Воскресіння Сина Божого відзначається у  всьому світі протягом багатьох століть. Для українців Великдень — основне річне свято. Його традиції передаються з покоління в покоління і багато з них виконуються і в наш час.

Традиція  розмальовувати пташині яйця є практично у всіх народів. Про історичні корені саме української писанки, символіку та різні техніки її розпису ви дізнаєтесь з книг, які представлені на виставці.

Також ви можете ознайомитись з цікавим доробком наших нововолинян, де вони оспівують величне свято Воскресіння Христа. Це духовні переспіви Тетяни Айстри, поезії Олександра Каліщука, Олександра Леля, Людмили Микитюк, Анатолія Поліщука, Ананія Рябченюка.

Вітаємо усіх з Великоднем! 

Бажаємо щасливої долі та щирої радості. Нехай щебет птахів, весняні квіти, рідні посмішки подарують добру надію, нехай велике свято нагадає про світлі почуття та великі прагнення.

Щасливих Великодних свят!

Чекаємо Вас у Нововолинській центральній міській  бібліотеці

на Дружби, 17 уже 4 травня!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар