22 травня 2021

Відбувся кінопоказ "Боротьба Джамали" у Нововолинському електромеханічному коледжі

18 травня - 

День памяті жертв геноциду кримськотатарського народу. 

У цей день студенти-першокурсники Нововолинського електромеханічного коледжу стали учасниками чергового засідання кіноклубу «Docudays UA при Нововолинській центральній міській бібліотеці на Дружби, 17», на якому переглянули та обговорили фільм «Боротьба Джамали».

Це дуже особистий і потужний портрет надзвичайно талановитої жінки, а також пісні й виступ, які висвітлили історичні події та сучасну політичну ситуацію. Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні та Криму, змалювавши важку сімейну історію й нинішню неспокійну ситуацію та складність становища кримських татар у наш час.

Учасники заходу більше дізнались про трагедії депортованих народів, про події в Криму в лютому-березні 2014 року, про національну та міжнародну боротьбу за повернення Криму та територіальну цілісність України.

Після перегляду відбулося обговорення фільму, яке модерувала завідувачка відділу обслуговування головної публічної бібліотеки Оксана Жабровець. Фільм змусив задуматись кожного про взаємозв’язок між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю.


1 коментар:

  1. Було надзвичайно пізнавально! Почуте і побачене змушує думати, аналізувати, робити висновки. Дякуємо!

    ВідповістиВидалити